Přejít na obsah | Přejít na hlavní menu

Pozadi-sklapeci-postele
Sklapeci-postele-typy

Sklápěcí postele VARIOWALL - typy

Sklapeci-postel-S-line-cerna-bila Sklopne-postele-S-line-bila

Sklápěcí postel
VARIOWALL - S Line

Základním typem sklápěcích postelí VARIOWALL, je vzdušněji vypadající stěna VARIOWALL - S-Line. Naší myšlenkou při navrhování tohoto typu, bylo odlehčení vzhledu stěny VARIOWALL a také snaha o vyšší cenovou dostupnost této sklápěcí postele, pro širší okruh zákazníků. Nižší cena tohoto modelu není v žádném případě vykoupena nižší kvalitou materiálů , ale právě zeštíhlením a zjednodušením designu tohoto typu stěny.

Sklápěcí postel S-Line je vhodná pro zákazníky, kteří preferují vzdušnější a odlehčenější zařízení svého interiéru. Samozřejmostí zůstává možnost zavěšení televizoru na posuvné dveře stěny sklopné postele. Velikost uhlopříčky televizoru vhodného pro tuto modelovou řadu je do 43“ (cca 107 - 109 cm), což je dostatečná velikost pro většinu interiérů. V základní ceně modelu této sklápěcí postele, je na výběr z několika barevných kombinací. Na přání a je však možné si vybrat i svou vlastní barevnou kombinaci, kdy se v případě dražších materiálů, dopočítá pouze rozdíl ceny těchto materiálů.

Provedení sklopné postele VARIOWALL S-Line může být pravé i levé. Po straně jsou otevřené police na skryté trny a za posuvným panelem a otevíracími dveřmi se ukrývá sklápěcí postel BASIC s lamelovými rošty o velikosti ložné plochy 160 x 200 cm. Tato postel má 2 x 21 bukových lamel, širokých 53 mm a je vhodná pro každodenní spaní. Ovládání sklápěcí postele je velice snadné a bez námahy.

Spodní skříňky jsou pro udržení čistého a uhlazeného vzhledu stěny, opatřené sklopnými dvířky na dotykové otevírání. Vrchní část nábytkové stěny je tvořena samonosnou rampou s masivními kovovými výztuhami a kolejnicí pro ložiskové pojízdné závěsy posuvného panelu. Typizovaná šířka stěny se sklopnou postelí je 277 cm, hloubka 53 cm a výška 227 cm.

Sklápěcí postel ve stěně VARIOWALL S-Lineje několik kusů nábytku v jednom. Za příznivou cenu tak získáte obývací stěnu a také pohodlnou postel na dlouhá léta a ještě k tomu váš byt získá větší možnosti užití a pozvedne svou hodnotu.

Ceníky - S-Line Fotogalerie - S-Line
Sklopne-postele-variowall-atyp Sklapeci-postel-variowall-mechanismus

Sklápěcí postel
VARIOWALL - 310 Space

Sklápěcí postel VARIOWALL 310 Space je vybavena několika zajímavými prvky jimž dominuje vestavěný noční a odkladový stolek s možností LED osvětlení, který je lehce přístupný při užívání sklápěcí postele a po jejím opětovném zaklopení do stěny, je přístupný z venkovní strany po otevření dotykových dveří skříně.

Tato sestava se sklopnou postelí má stejně jako předchozí model dostupné různé úložné prostory. Do spodní, otevřené, hluboké niky vedle dotykové zásuvky je možné umístit domácí elektroniku, jako je třeba DVD přehrávač, Play Station, TV set top box nebo jiné podobné elektronické přístroje. Na tyto možnosti je tato část stěny již připravena a proto je instalace těchto zařízení a protažení kabeláže skříňkami velmi snadné.

Model sklápěcí posteleVARIOWALL 310 Space se bude líbit tomu, kdo má třeba rád čtení knihy před spaním a potřebuje si ji potom někam odložit, nebo potřebuje místo pro svůj mobilní telefon či budík, díky němuž vstává ráno do práce. Spodní zásuvka na dotykové otevírání a spodní mělká skříňka se sklopnými dvířky, zase mohou dobře posloužit na pohodlné uložení potřebných věcí nebo drobností.

U tohoto modelu sklápěcí postele je samozřejmě možné, zavěsit plochý televizor přímo na posuvný panel stěny, jehož velikost umožňuje montáž televizoru o velikost uhlopříčky až 55“ (cca 139 cm). V základní ceně modelu sklápěcí postele VARIOWALL 310 Space je na výběr z několika barevných kombinací. Samozřejmostí je ale také možné si vybrat jakékoliv materiály a jakékoli dekory, pro výrobu své sklápěcí postele. V těchto případech, se vždy dopočítává jenom rozdíl cen materiálů oproti základnímu ceníkovému typu.

Provedení stěny se sklápěcí postelí VARIOWALL 310 Space může být pravé i levé. Po straně jsou otevřené police na skryté trny a za posuvným panelem a otevíracími dveřmi se ukrývá sklopná postel s lamelovými rošty o velikosti ložné plochy 160 x 200 cm. Na výběr Je ze tří typů sklopných mechanizmů – BASIC, COMFORT a PLUS. Všechny tyto sklopné mechanismy jsou vhodné pro každodenní spánek a jejich ovládání je velice snadné a lehké. Pokud si zákazník přeje šířku sklápěcí postele 180 x 200 cm, tak není problém vyrobit stěnu ani s tímto rozměrem sklopné postele.

Spodní skříňky jsou řešeny jako otevřená nika, dotyková zásuvka a skříňka s dotykovými sklopnými dvířky. Ve střední části sestavy je vysoká skříň s policemi a dveřmi na dotykové otevírání, ve které je zabudován odkladový noční stolek a několik kusů výškově nastavitelných polic. Vrch skříně je tvořen horními skříňkami s výklopnými dvířky, opatřenými zvedacími plynovými písty a zafrézovanými, kovovými úchytkami. Ve spodní části horních skříněk je vestavěna kolejnice, pro ložiskové pojízdné závěsy posuvného panelu, za kterým je ukryta sklápěcí postel. Sériová šířka této stěny je 310 cm, hloubka 57 cm a výška 251 cm.

Stěna se sklápěcí postelí VARIOWALL 310 Space, vám za příznivou cenu nabídne moderní obývací TV stěnu, se spoustou potřebného úložného prostoru a plnohodnotnou postel s nočním stolkem. Velkou přidanou hodnotou této sklápěcí postele je výrazná úsporu prostoru a také neotřelý design, který dá vašemu domovu osobitý styl.

Ceníky - 310 Space Fotogalerie - 310 Space
Sklopna-postel-leskla-variowall Vyklopne-postele-variowall-de-lux

Sklápěcí postel
VARIOWALL - 310 De Lux

Model sklápěcí postele VARIOWALL 310 De Lux se od předchozího typu stěny liší především použitím dražších, lesklých materiálů, které této sestavě se sklopnou postelí dodávají exkluzivní a luxusní vzhled. Pro výrobu této modelové řady VARIOWALL De Lux jsou použity kvalitní lesklé materiály od renomovaného výrobce, který se na tyto lesklé materiály specializuje.

Stejně jako sestava v matném provedení je i tato sklápěcí postel vybavena vestavěným nočním stolek s možností LED osvětlení a také dvěma dotykově otevíranými zásuvkami v hluboké spodní skříňce. Dlouhá, mělká skříňka před mechanismem sklápěcí postele je osazena sklopnými dvířky, která jsou po celé její délce. Tato nábytková sestava s postelí má stejně jako předchozí model dostupné potřebné úložné prostory.

Sklápěcí postel VARIOWALL 310 DeLux osloví hlavně zákazníky, kteří mají rádi pocit luxusu a vyjímečnosti , ale také chtějí multifunkční, praktický a hlavně kvalitně zpracovaný nábytek. Každý kdo má rád čtení knihy v posteli a potřebuje si ji před spánkem někam odložit, nebo potřebuje místo pro svůj mobilní telefon či tablet, opět ocení vestavěný, odkladový noční stolek. Dva kusy spodních zásuvek na dotykové otevírání a spodní mělká skříňka se sklopnými dvířky, dobře poslouží pro přehledné uložení potřebných věcí, nebo drobností.

Jako u předchozích modelů sklopných postelí je samozřejmá možnost zavěšení televizoru přímo na posuvný panel stěny jehož velikost umožňuje montáž televizoru o velikosti uhlopříčky až 55“ (cca 139 cm). V základní ceně modelu sklápěcí postele VARIOWALL 310 DeLUX, je na výběr z několika lesklých barevných kombinací, z nichž nejoblíbenější je nestárnoucí : černá lesk + bílá lesk.

Provedení sklopné postele VARIOWALL 310 DeLUX může být pravé i levé. Po straně jsou otevřené police na skryté trny a za posuvným panelem a otevíracími dveřmi se ukrývá sklápěcí postel s lamelovými rošty o velikosti ložné plochy 160 x 200 cm. Do tohoto modelu se v základní konfiguraci instaluje sklápěcí mechanismus – COMFORT. Všechny tyto sklopné mechanismy jsou vhodné pro každodenní spánek a jejich ovládání je velice snadné a bez námahy.

Ve střední části sestavy této sklápěcí postele je vysoká skříň s policemi a dveřmi na dotykové otevírání, ve které je zabudován odkladový noční stolek. Vrch skříně je tvořen horními skříňkami s výklopnými dvířky, opatřenými systémem otevírání dvířek se zvedacími plynovými písty. Ve spodní části horních skříněk je vestavěna kolejnice pro ložiskové, pojízdné závěsy posuvného panelu. Sériová šířka stěny je 310 cm, hloubka 57 cm a výška 251 cm.

Stěna se sklápěcí postelí VARIOWALL 310 DeLUX, je stvořená pro ty, kdo mají rádi lesklý, luxusně vypadající design nábytku. Stejně jako ostatní sklápěcí postele od nás, vám přinese exkluzivně vypadající, moderní obývací TV stěnu se spoustou potřebného úložného prostoru a plnohodnotnou postelí s nočním stolkem a také výraznou úsporu potřebného prostoru, kterého není nikdy dost.

Ceníky - 310 DeLux Fotogalerie - 310 DeLux
Sklapeci-postel-se-sedackou-variowall

Sklápěcí postele
VARIOWALL - atypy

Pro zákazníky s individuálními představami a s ohledem potřeby využití jejich prostoru, samozřejmě vyrábíme nábytkové sestavy se sklápěcími postelemi VARIOWALL na zakázku. Systém sklopných postelíVARIOWALL je velmi variabilní a proto je možné vytvořit obrovské množství barevných a designových kombinací.

Sklápěcí postele je možné doplnit o velkou spoustu prvků, jako jsou například : vitíny s hliníkovými prosklenými dvířky, různé police, otevřené skříňky , LED osvětlení, psací stoly, vnitřní bary, vestavěné a šatní skříně a mnoho dalších. Stěny VARIOWALL je možné vyrobit také do tvaru L, kdy jedna z jejích stran může třeba sloužit jako šatní skříň, pro uložení oblečení a spoustu jiných věcí. Na přání je možné vyrobit také sklápěcí postel přes sedačku. Fotografie této stěny je v políčku tohoto článku a více fotografií této sklápěcí postele si můžete prohlédnout ve fotogalerii sklápěcích postelí VARIOWALL.

Při poptávce atypické stěny se sklápěcí postelí VARIOWALL vždy domlouváme detaily nábytku individuálně s každým zákazníkem. Atypické zakázky, řešíme formou originálního návrhu sklápěcí postele a cenovou nabídkou na zákazníkem vybraný vzhled a rozvržení stěny z námi dodaných návrhů.

Nelíbí se vám žádný z výše uvedených typů sklápěcích postelí VARIOWALL? Máte jiné představy o vaší nové stěně se sklopnou postelí ? Neváhejte se na nás obrátit a společně vymyslíme to nejlepší řešení právě pro Vás.

Fotogalerie - Sklápěcí postele VARIOWALL Kontakty

Kontaktní formulář

Antispamová kontrola - napište výsledek číslicemi