Přejít na obsah | Přejít na hlavní menu

VarioWall - nová dimenze Vašeho bydlení

Ikona - VarioWall

VARIOWALL - typy stěn se sklopnou postelí

VarioWall S-Line

VARIOWALL S-Line

Naší aktuální novinkou v modelové řadě stěn VARIOWALL, je vzdušněji vypadající stěna VARIOWALL - S-Line. Naší myšlenkou při navrhování tohoto typu, bylo odlehčení vzhledu stěny VARIOWALL a také snaha o vyšší cenovou dostupnost, pro širší okruh zákazníků. Nižší cena tohoto modelu není v žádném případě vykoupena nižší kvalitou materiálů , ale právě zeštíhlením a zjednodušením designu tohoto typu stěny.

Model S-Line je vhodný pro zákazníky, kteří preferují vzdušnější a odlehčenější zařízení svého interiéru. Samozřejmostí zůstává možnost zavěšení televizoru na posuvné dveře stěny. Velikost uhlopříčky televizoru vhodného pro tuto modelovou řadu je do 43“ (cca 107 - 109 cm), což je dostatečná velikost pro většinu interiérů. V základní ceně modelu, je na výběr z několika barevných kombinací (viz Ceníky - S-Line). Na přání a za příplatek je však možné si vybrat i svou vlastní barevnou kombinaci.

Provedení stěny VARIOWALL S-Line může být pravé i levé. Po straně jsou otevřené police na skryté trny a za posuvným panelem a otevíracími dveřmi se ukrývá sklopná postel BASIC s lamelovými rošty o velikosti ložné plochy 160 x 200 cm. Tato postel má 2 x 21 bukových lamel, širokých 53 mm a je vhodná pro každodenní spaní. Ovládání postele je velice snadné a bez námahy. Spodní skříňky jsou pro udržení čistého a uhlazeného vzhledu stěny, osazené sklopnými dvířky na dotykové otevírání. Vrch skříně je tvořen samonosnou rampou s kovovými výztuhami a kolejnicí pro ložiskové pojízdné závěsy posuvného panelu. Šířka stěny je 277 cm, hloubka 53 cm a výška 227 cm.

Stěna se sklopnou postelí VARIOWALL S-Line vám za příznivou cenu nabídne moderní obývací TV stěnu s plnohodnotnou postelí v jednom balení a výraznou úsporu prostoru využitelného jiným způsobem.

Ceníky - S-Line
VarioWall 310 Space

VARIOWALL 310 SPACE

Model VARIOWALL 310 SPACE, je oproti modelu VARIOWALL 310 doplněn o několik prvků, jimž dominuje vestavěný noční a odkladový stolek s možností LED osvětlení, který je přístupný při užívání postele a po jejím zaklopení do stěny z venkovní strany, po otevření dotykových dveří skříně. Tato sestava má stejně jako předchozí model dostupné rúzné úložné prostory. Do spodní, otevřené, hluboké niky vedle dotykové zásuvky je možné umístit domácí elektroniku, jako je třeba DVD přehrávač, Play Station, TV set top box nebo jiné podobné elektronické přístroje. Na tyto možnosti je tato část stěny již připravena.

Model VARIOWALL 310 SPACE se bude líbit tomu, kdo má třeba rád čtení knihy před spaním a potřebuje si ji někam odložit, nebo potřebuje místo pro svůj mobilní telefon či budík díky němuž vstává ráno do práce. Spodní zásuvka na dotykové otevírání a spodní mělká skříňka se sklopnými dvířky, zase mohou dobře posloužit na pohodlné uložení potřebných věcí nebo drobností. Stejně jako u modelu VARIOWALL 310 je možné zavěsit televizor přímo na posuvný panel stěny, jehož velikost umožňuje montáž televizoru o velikost uhlopříčky až 51“ (cca 127 cm). V základní ceně modelu je na výběr z několika barevných kombinací (viz Ceníky - 310 SPACE). Na přání a za příplatek je však možné si vybrat i svou vlastní barevnou kombinaci.

Provedení stěny VARIOWALL 310 SPACE může být pravé i levé. Po straně jsou otevřené police na skryté trny a za posuvným panelem a otevíracími dveřmi se ukrývá sklopná postel s lamelovými rošty o velikosti ložné plochy 160 x 200 cm. Na výběr Je ze tří typů sklopných mechanizmů – BASIC, COMFORT, PLUS. Všechny tyto sklopné mechanizmy jsou vhodné pro každodenní spánek a jejich ovládání je velice snadné a lehké. Spodní skříňky jsou řešeny jako otevřené niky, dotyková zásuvka a skříňka s dotykovými sklopnými dvířky. Ve střední části sestavy je vysoká skříň s policemi a dveřmi na dotykové otevírání, ve které je zabudován odkladový noční stolek. Vrch skříně je tvořen horními skříňkami s výklopnými dvířky, opatřenými zvedacími plynovými písty a kovovými úchytkami. Ve spodní části horních skříněk je vestavěna kolejnice pro ložiskové pojízdné závěsy posuvného panelu. Šířka stěny je 310 cm, hloubka 57 cm a výška 251 cm.

Stěna se sklopnou postelí VARIOWALL 310 SPACE Vám za příznivou cenu nabídne moderní obývací TV stěnu se spoustou potřebného úložného prostoru a plnohodnotnou postel s nočním stolkem v jednom a také výraznou úsporu prostoru využitelného jinak.

Ceníky - 310 Space
VarioWall 310 DeLux

VARIOWALL 310 De LUX

Model VARIOWALL 310 De LUX se od předchozího typu VARIOWALL 310 SPACE liší především použitím dražších a lesklých materiálů, které sestavě dodávají exkluzivní a luxusní vzhled. Oproti modelu VARIOWALL 310 je vybaven několika prvky navíc, jimž dominuje vestavěný noční a odkladový stolek s možností LED osvětlení. Dvěma dotykově otevíranými zásuvkami v hluboké spodní skříňce a sklopnými dvířky, které jsou po celé délce spodní skříňky před postelí. Pro výrobu této modelové řady VARIOWALL jsou použity kvalitní lesklé materiály od renomovaného výrobce, který se na tyto lesklé materiály specializuje. Tato nábytková sestava s postelí má stejně jako předchozí model dostupné rúzné úložné prostory.

Model VARIOWALL 310 DeLUX osloví hlavně zákazníky, kteří mají rádi pocit luxusu a vyjímečnosti , ale také hladký design bez všech možných rušivých detailů. Každý kdo má rád čtení knihy před spaním a potřebuje si ji někam odložit, nebo potřebuje místo pro svůj mobilní telefon nebo tablet, ocení vestavěný, odkladový noční stolek. Dva kusy spodních zásuvek na dotykové otevírání a spodní mělká skříňka se sklopnými dvířky, dobře poslouží pro přehledné uložení potřebných věcí, nebo drobností.

Jako u předchozích modelů je samozřejmá možnost zavěšení televizoru přímo na posuvný panel stěny jehož velikost umožňuje montáž televizoru o velikosti uhlopříčky až 51“ (cca 127 cm). V základní ceně modelu VARIOWALL 310 DeLUX, je na výběr z několika lesklých barevných kombinací, z nichž nejoblíbenější je nestárnoucí : černá lesk + bílá lesk(viz Ceníky - 310 DeLUX).

Provedení stěny VARIOWALL 310 DeLUX může být pravé i levé. Po straně jsou otevřené police na skryté trny a za posuvným panelem a otevíracími dveřmi se ukrývá sklopná postel s lamelovými rošty o velikosti ložné plochy 160 x 200 cm. Na výběr Je ze tří typů sklopných mechanizmů – BASIC, COMFORT, PLUS. Všechny tyto sklopné mechanizmy jsou vhodné pro každodenní spánek a jejich ovládání je velice snadné a lehké. Spodní skříňky jsou vyrobeny se dvěma dotykovými zásuvkami a skříňkou s dotykovými sklopnými dvířky po celé její délce. Ve střední části sestavy je vysoká skříň s policemi a dveřmi na dotykové otevírání, ve které je zabudován odkladový noční stolek. Vrch skříně je tvořen horními skříňkami s výklopnými dvířky, opatřenými systémem otevírání dvířek se zvedacími plynovými písty. Ve spodní části horních skříněk je vestavěna kolejnice pro ložiskové pojízdné závěsy posuvného panelu. Šířka stěny je 310 cm, hloubka 57 cm a výška 251 cm.

Stěna se sklopnou postelí VARIOWALL 310 DeLUX, vám nabídne exkluzivně vypadající a moderní obývací TV stěnu v lesklém provedení, se spoustou potřebného úložného prostoru a plnohodnotnou postelí s nočním stolkem a také výraznou úsporu prostoru , který je možné využít jinak.

Ceníky - 310 DeLUX
Variowall atyp rohová - bez loga

VARIOWALL atypy

Pro zákazníky s individuálními představami a s ohledem potřeby využití jejich prostoru, samozřejmě vyrábíme nábytkové sestavy VARIOWALL na zakázku. Systém VARIOWALL je velmi variabilní a proto je možné vytvořit obrovské množství barevných a designových kombinací.

Nábytek je možné doplnit o velkou spoustu prvků, jako jsou například : vitíny s hliníkovými prosklenými dvířky, různé police, otevřené skříňky , LED osvětlení, psací stoly, vnitřní bar atd. Stěny VARIOWALL je možné vyrobit také do tvaru L, kdy jedna z jejích stran může třeba sloužit jako šatní skříň pro uložení oblečení a spoustu jiných věcí.

Při poptávce atypické stěny VARIOWALL vždy řešíme detaily stěny individuálně s každým zákazníkem , formou originálního návrhu systému VARIOWALL a cenovou nabídkou na vybraný, daný vzhled a rozvržení stěny. Nelíbí- li se vám žádný z výše uvedených typů stěn VARIOWALL a máte jiné představy , neváhejte se na nás obrátit a společně vymyslíme to nejlepší řešení právě pro Vás.

Kontaktní formulář

Antispamová kontrola - napište výsledek číslicemi