Přejít na obsah | Přejít na hlavní menu

VarioWall - nová dimenze Vašeho bydlení

LED osvětlení

LED osvětlení VARIOWALL

Pro osvětlení našich nábytkových stěn se sklopnou postelí VARIOWALL používáme LED technologii, která splňuje funkční, ale i dekorativní účel. Svým zákazníkům nabízíme jednobarevné LED pásky, barevné RGB LED pásky, ale také LED panely, které mohou mít kulatý nebo čtvercový tvar a jsou nenáročné na prostor potřebný k vestavění do nábytku. Velká výhoda LED technologie, která tento typ osvětlení přímo předurčuje pro použití v našem oboru, je skutečnost, že světelné zdroje LED se nezahřívají a proto nevznikají vysoké teploty, které jsou průvodním jevem ostatních typů svítidel.

Výhody LED osvětlení

Výhody a přednosti LED

  • LED technologie je nový a moderní typ osvětlení, které je možné použít téměř kdekoli, jak v interiéru tak i v exteriéru
  • LED osvětlení se vyznačuje úsporou až 80% elektrické energie oproti běžným typům osvětlení
  • LED technologie je nejnovější, globální osvětlovací technika šetrná k životnímu prostředí
  • LED pásky, díky svojí velikosti a malé tloušťce, nejsou náročné na prostor a díky tomu umožňují jejich montáž prakticky všude
  • LED pásky a LED osvětlení obecně má oproti běžným druhům svítidel dlouhou životnost, která je i více než 30 000 hodin
LED osvětlení nad postelí

LED osvětlení nad postelí

Naše nábytková stěna VARIOWALL může mít, na přání zákazníka, mimo jiné i osvětlení nad sklopnou postelí. Toto osvětlení je možné řešit za použití LED pásky zapuštěné v hliníkové, zafrézované liště s difuzorem (plastový kryt LED pásky), nebo LED panely, které mohou mít kulatý, ale i čtvercový tvar a různou velikost. Toto osvětlení je ovládáno zevnitř (po sklopení postele) kolébkovým nebo dotykovým vypínačem s vestavěným stmívačem a modrou diodou. Stmívat je možné pouze LED pásky, LED panely stmívat nelze, zde je dostupná pouze možnost vypnuto nebo zapnuto. Samozřejmostí je možnost výběru světelného tónu LED osvětlení. Můžete si tak vybrat mezi odstínem teplé nebo studené bílé.

Osvětlený noční stolek

Osvětlený noční stolek

Jako další volitelné vybavení stěny VARIOWALL je možné sestavu vybavit odkladovým nočním stolkem s LED osvětlením. Toto osvětlení je řešeno LED panelem, který je ovládán vypínačem, snadno přístupným po sklopení lůžka. Osvětlení nočního stolku může být v odstínu teplé nebo studené bílé. Tento LED panel je v hliníkovém, bíle lakovaném provedení s mléčným difuzorem.

Kontaktní formulář

Antispamová kontrola - napište výsledek číslicemi