Přejít na obsah | Přejít na hlavní menu

Pozadi-sklapeci-postele
LED osvětlení

Sklápěcí postele VARIOWALL
LED osvětlení - informace

Pro osvětlení našich sklápěcích postelí ve stěně používáme LED technologii, která splňuje funkční, ale i dekorativní účel. Svým zákazníkům nabízíme jednobarevné LED pásky v různých odstínech bílé, ale také LED panely, které mohou mít kulatý nebo čtvercový tvar a jsou nenáročné na spotřebu energie a také na prostor potřebný k vestavění do nábytku.

Velká výhoda LED technologie, která tento typ osvětlení přímo předurčuje pro použití v našem oboru je skutečnost, že světelné zdroje LED se nezahřívají a proto nevznikají vysoké teploty, které jsou průvodním jevem ostatních typů svítidel.

Ceníky LED osvětlení VARIOWALL - informace LED osvětlení - Galerie
Výhody LED osvětlení

Výhody a přednosti LED

  • LED technologie je nový a moderní typ osvětlení, které je možné použít téměř kdekoli, jak v interiéru tak i v exteriéru
  • LED osvětlení se vyznačuje úsporou až 80% elektrické energie oproti běžným typům osvětlení
  • LED technologie je nejnovější, globální osvětlovací technika šetrná k životnímu prostředí
  • LED pásky, díky svojí velikosti a malé tloušťce, nejsou náročné na prostor a díky tomu umožňují jejich montáž prakticky všude
  • LED pásky a LED osvětlení obecně má oproti běžným druhům svítidel dlouhou životnost, která je i více než 50 000 hodin
LED osvětlení nad postelí

LED osvětlení sklápěcí postele

Naše nábytková stěna VARIOWALL může mít na přání zákazníka, mimo jiné i osvětlení nad sklápěcí postelí. Toto osvětlení je možné realizovat za použití LED pásky zapuštěné v hliníkové, zafrézované liště s difuzorem (plastový kryt LED pásky), nebo LED panely, které mohou mít kulatý, ale i čtvercový tvar a různou velikost.

Toto osvětlení je ovládáno zevnitř (po sklopení sklápěcí postele) kolébkovým nebo dotykovým vypínačem s vestavěným stmívačem a modrou diodou. Stmívat je možné pouze LED pásky, LED panely stmívat nelze, zde je dostupná pouze možnost vypnuto nebo zapnuto. Samozřejmostí je možnost výběru světelného tónu osvětlení. Můžete si tak vybrat mezi odstínem teplé, neutrální nebo studené bílé.

Sklápěcí postele - Akce - Slevy
Osvětlený noční stolek

Osvětlený noční stolek

Jako další volitelné osvětlení sklopné postele, je možnost osvětlení vestavěného nočního stolku, který je vedle hlavy postele. Toto osvětlení je řešeno malým ale výkonným, čtvercovým, přisazeným LED panelem, který je ovládán vypínačem snadno přístupným po sklopení lůžka.

Osvětlení nočního stolku sklápěcí postele může být v odstínu teplé, neutrální nebo studené bílé. LED panel je v hliníkovém, bíle lakovaném provedení s mléčným difuzorem. Tento malý LED panel má 80% úsporu elektrické energie a vysoký světelný výkon.

Sklápěcí postele - Ceníky

Kontaktní formulář

Antispamová kontrola - napište výsledek číslicemi