Přejít na obsah | Přejít na hlavní menu

Pozadi-sklapeci-postele
Sklapeci-postele-variowall-atyp

Sklápěcí postel
VARIOWALL

Představujeme Vám moderní a originální řešení sklápěcí postele, které vás v mnohém příjemně překvapí. Nikdo nebude hádat, že za velkým posuvným panelem s televizí, se skrývá pohodlná a plnohodnotná postel s lamelovými rošty, která je vhodná a stavěná pro každodenní spánek. Několika pohyby a v pár okamžicích je sklopná postel připravena ke spánku, nebo odpočinku.

Sklápěcí postel VARIOWALL v nábytkové stěně s úložným prostorem, vám umožní uložení části svého šatníku, ložního prádla, nebo spousty dalších věcí do horních skříní, které nemusí být po ruce každý den. Jednoduché a velmi lehké ovládání sklopné postele a stěny je velmi rychlé a téměř bez námahy. Na sklopení a zaklopení postele není pořeba žádná síla a tak ovládání je velmi snadné i pro křehkou ženu nebo staršího člověka.

Nábytek sklápěcí postele je osazen kvalitním kováním a výklopná dvířka horních skříní jsou opatřena plynovými písty, které zajišťují větší komfort otevírání dvířek. Spodní otevřené skříňky se hodí třeba pro instalaci elektroniky jako je například DVD přehrávač nebo domací kino. Do spodních skříněk sklopné postele, je možné zabudovat i zásuvky na dotykové otevírání. Velký výběr barevných kombinací a také možnost různých modelových a rozměrových variant sklápěcí postele s nábytkovou stěnou VARIOWALL zaručuje, že se dokáže přizpůsobit vkusu každého zákazníka a stylu každého interiéru.

Mechanismy - typy VARIOWALL - typy Galerie VARIOWALL - Ceníky
Sklopna-postel-variowall-de-lux

Originalita
výjimečný design

Sklopná postel VARIOWALL Vám umožní větší využití a úsporu prostoru ve vašem bytě a tím se váš domov stane vzdušnějším a útulnějším. Zejména oceníte její vzhled a praktičnost. Sklápěcí postelí VARIOWALL získáte spoustu úložného prostoru a plnohodnotnou postel s velkou nosností, vybavenou lamelovými rošty, která vám dopřeje pohodlí a kvalitní spánek každý den.

Nábytková stěna VARIOWALL se zabudovanou sklopnou postelí, úložným prostorem a možností montáže LED televizoru přímo na posuvný panel stěny, je naším vlastním nápadem a designem, a nahrazuje klasické a nevzhledné sklopné postele a dotváří moderní a osobitý styl vašeho interiéru.

Sklápěcí postel je vhodná především do malometrážních bytů, kde chybí dostatek prostoru na spoustu různých aktivit a využití. Sklopná postel VARIOWALL však najde své uplatnění a opodstatnění i ve větších bytech, ale i menších rodinných domech pro rodiny s více dětmi, kde se musí řešit otázka prostoru, ohledně potřeb dětí na své vlastní soukromí, které děti zejména v období dospívání potřebují.

Sklápěcí postel VARIOWALL je možno vyrobit v mnoha různých rozměrech a v nepřeberném množství kombinací materiálů. Tento výrobek vyniká exklusivním designem, který oceníte nejen vy, ale také každá vaše návštěva a nikdo nebude hádat, že za velkým, pojízdným panelem stěny se skrývá pohodlná, plnohodnotná sklápěcí postel. Za zmínku také stojí velká úspora místa a spousta úložného prostoru, které by jste s obyčejnou postelí jistě postrádali.

Sklopnou postel VARIOWALL vyrábíme v několika různých modelových variantách a tak je jenom na vás, jaký vzhled vaší stěny si vyberete. Na posuvný panel je možné zavěsit plochý LED televizor do velikosti až cca 58" (147 cm). Vzhled, rozvržení, rozměry a barevnou skladbu stěny je možno "ušít" přesně na míru - podle představ a přání zákazníka.

Fotogalerie - VARIOWALL Vzorníky - materiálů
Variowall-sklapeci-postel

Sklápěcí postel VARIOWALL se vyplatí

Cena sklápěcí postele VARIOWALL začíná na 73 035,- Kč bez DPH 15%. Za tuto cenu je nabízena stěna VARIOWALL 310 Space ve standardním typizovaném rozměru, která je vyrobena z kvalitních materiálů v základním barevném provedení, kterým je kombinace: Bílá 8100 Pearl White a Dub Bardolino přírodní. Tato stěna je vybavena sklápěcím lamelovým mechanismem COMFORT.

Za tuto cenu, která není vysoká vzhledem k tomu, co vše vám za ni sklápěcí postel VARIOWALL nabízí, získáte spoustu výhod v jednom balení. S touto sklápěcí postelí budete mít designový nábytek, který vyzdvihne interiér vašeho bytu o třídu výše a který skloubí ložnici a obývací stěnu do jednoho kusu nábytku. K tomu také plnohodnotně nahradí kvalitní postel a hlavně ušetří spoustu prostoru, který můžete využít pro mnoho jiných činností, například pro cvičení jógy a dalších.

Sklopná postel VARIOWALL vám jako svou hlavní a nespornou přednost nabídne obrovskou úsporu prostoru, díky které můžete používat jednu obytnou místnost jako obývací pokoj a ložnici zároveň. Největší kouzlo této vlastnosti stěny VARIOWALL je v tom, že po zastlání postele, které je mimochodem velmi jednoduché a rychlé, nikdo nepozná, že tento kus nábytku skrývá právě vysoce kvalitní postel, která je vhodná pro každodenní spánek.

Sklápěcí postel VARIOWALL dodá vašemu bytu velkou přidanou hodnotu, kterou jistě oceníte nejen vy, ale hlavně také vaše děti, které rostou a potřebují tak více prostoru, který jim díky této naší sklopné posteli můžete dopřát. Pořízení stěny VARIOWALL je tak nesporně výhodnou a dobrou investicí, která se vyplatí na dlouhá léta.

Ceníky - postelí VARIOWALL
Vyklapeci-postel-variowall-svetla

Výhody sklápěcí postele VARIOWALL

  • Moderní a nevšední design
  • Výrazná úspora prostoru
  • Variabilní modelový systém
  • Obývací stěna a pohodlná postel v jednom balení
  • Snadné, lehké a rychlé ovládání postele
  • Možnost zavěšení LED-TV na posuvné dveře stěny
  • Jednoduchá a rychlá příprava sklopné postele ke spánku
  • Lůžkoviny není nutné uklízet na jiné místo
  • Velký výběr odstínů a kombinací barev
  • Vysoký spací komfort díky lamelovým roštům

Kování 1

Kování 2

Kování 3

Kování 4

Blum - hafelle - logo

Nábytkové kování

Nábytkové kování, jako jsou například panty dvířek, tlumiče zavírání dvířek, dotykové otevírače, spojovací kování, skryté trny polic, atd. používáme od renomovaných výrobců značek BLUM a HÄFELE . Toto kování je zárukou kvality, kterou zaručuje mnoho let zkušeností obou těchto výrobců s výrobou nábytkových komponentů. Dvířka či zásuvky se každý den otevírají, zavírají, vyšupují a podobně. Kování je testováno tak, aby vydrželo tuto každodenní zátěž a je konstruováno tak, aby bylo plně funkční po celou dlouhou dobu své životnosti. Toto kování ovšem splňuje i kritéria pro moderní design a snadné ovládání.

Kontaktní formulář

Antispamová kontrola - napište výsledek číslicemi