Přejít na obsah | Přejít na hlavní menu

VarioWall - nová dimenze Vašeho bydlení

Ikona - nábytek Baroon

BAROON FURNITURE - Originální nábytek a doplňky

Nábytek Baroon

Dřevěné konferenční stolky a doplňky - BAROON furniture

Designové a originální konferenční stolky, zrcadla a různé menší doplňky od BAROON furniture uspokojí každého náročného zákazníka, který si přeje vlastnit jedinečný nábytek z kvalitních materiálů a s neotřelým vzhledem. Výrobky BAROON furniture jsou správnou volbou pro všechny, kteří se chtějí odlišovat a nemají zájem zařizovat svůj domov konfekčním nábytkem.

Konferenční stolek Baroon

Co kus to originál

Konferenční stolky a ostatní výrobky produkované pod názvem BAROON furniture jsou vyráběny ručně a každý kus je tak vlastně originálem, i když je vyroben ve více kusech. Každý typ konferenčního stolku je vyráběn malosériově a může se stát, že některý typ konferenčního stolku může být i vyroben pouze v jednom kusu. Toto zaručuje, že se u konferenčních stolků BAROON furniture nemůže stát to, co je v dnešní době velice běžné, že po návštěvě deseti domácností má šest z nich stejný konferenční stolek, pouze možná v jiném barevném odstínu.

Filosofií projektu BAROON furniture je jít právě opačnou cestou, to znamená nabídnout svým zákazníkům originální vybavení interiéru, například konferenční stolek, který bude stát kvalitou, designem a počtem vyrobených kusů na opačné straně oproti konferenčním stolkům produkovaným v tisících kusů, rozložených v krabici a z materiálů nejnižší kvality. Možná je i výroba jiného nábytku a doplňků - ve stejných odstínech a designu, hodící se k této sérii výrobků - na zakázku dle přání zákazníka, nebo upravit rozměr vybraného typu konferenčního stolku dle prostorových možností interiéru, do kterého by konferenční stolek měl být zasazen. Vše záleží pouze na domluvě s Vámi a na Vašich přáních.

Konfereční stolek Baroon (2)

Materiály a povrchová úprava

Materiály převážně použitými pro výrobu konferenčních stolků, zrcadel a doplňků BAROON furniture jsou masivní dřevo, sklo, umělý pískovec a kovy. Pro povrchovou úpravu konferenčních stolků a ostatních výrobků se dle typu a charakteru výrobku používají kvalitní laky a mořidla různých odstínů, dále zdravotně nezávadné barvy či přírodní vosky, ale také oleje. Ozdobné prvky u některých typů konferenčních stolků jsou z kvalitního umělého pískovce, který je k nerozeznání od pravého.

V kolekci konferenčních stolků FOSILL table jsou také použity pravé, originální, miliony let staré fosílie rostlin nebo živočichů. U této kolekce je zaručeno, že každý vyrobený konferenční stolek je dostupný pouze v jednom jediném kusu. U konferenčního stolku zakoupeného z řady FOSILL table se Vám tedy nemůže stát, že by stejný konferenční stolek vlastnil ještě někdo jiný.

Kontaktní formulář

Antispamová kontrola - napište výsledek číslicemi