Přejít na obsah | Přejít na hlavní menu

Pozadi-sklapeci-postele
Konferencni-stolek-otocny

Konferenční stolek VARIOTABLE

VARIOTABLE je moderní a velice praktický konferenční stolek, který má horní desku otočnou o 360° díky kovové točně s kuličkovými ložisky. Díky své konstrukci se odkládací plocha konferenčního stolku VARIOTABLE po otočení horní desky o 180° téměř zdvojnásobí. Pokud potřebujete kompaktní a praktický stolek, tak konferenční stolek VARIOTABLE je ten pravý.

Pokud vás například navštíví třeba Vaši přátelé a bude potřeba více odkladového místa pro pohoštění, tak jednoduchým otočením horní desky konferenčního stolku je tento problém rychle vyřešen. Rozměry stolku jsou vždy na přání zákazníka, jelikož každý má jiné nároky na prostor a využití stolku.

Tento stolek se také skvěle hodí ke stěně VARIOWALL se sklopnou postelí. Díky svým kolečkům je velmi snadné stolek převézt na stranu a sklápěcí postel tak připravit ke spánku, nebo odpočinku. Odpadá tím tedy zvedání a přenášení těžkého stolku a případné škrábance na podlaze, protože gumová kolečka stolku VARIOTABLE jsou k podlahové krytině šetrná a nepoškodí ji.

Sklápěcí postele VARIOWALL - informace Galerie - VARIOTABLE
Konferencni-stolky-obrazek

Konferenční stolek
který se přizpůsobí

Konferenční stolek je vyroben z tuplovaného materiálu o tloušťce 36 mm. Hrany stolku jsou olepeny odolnými, plastovými ABS hranami. Manipulace s konferenčním stolkem VARIOTABLE je velmi jednoduchá, protože je osazen šesti otočnými kolečky. Proti nechtěnému posunu stolku, jsou kolečka opatřena brzdiči.

Tento typ stolku je možné vyrobit v rozměrech, podle přání zákazníka. Konferenční stolek VARIOTABLE se hodí ke každému z modelů sklopných postelí VARIOWALL nejenom svým designem, ale také svou možností jednoduchého odsunutí za pomoci koleček, kdy vznikne potřebné místo pro sklopení postele.

Konferenční stolek VARIOTABLE je možné vyrobit v mnoha barevných variantách a je na výběr z bohaté nabídky materiálů. Nejlepší a nejvýhodnější, je nechat si konferenční stolek vyrobit zároveň se sklopnou postelí, kdy se může maximálně využít použitý materiál. Ostatně tento postup praktikuje většina našich zákazníků, kteří si tento chytrý a praktický konferenční stolek objednají.

Vzorníky - materiálů

Kontaktní formulář

Antispamová kontrola - napište výsledek číslicemi