Přejít na obsah | Přejít na hlavní menu

Pozadi-sklapeci-postele
Zakázková výroba nábytku - úvodní obrázek

NÁBYTEK

Potřebujete nový kus nábytku, nebo zařídit celý interiér svého bytu či domu? Dáváte přednost originální a kvalitní truhlářské výrobě před sériově a masově vyráběným nábytkem z obchodních řetězců? V tom případě jsme tu pro Vás.

Naše rodinné truhlářství se nespecializuje pouze na výrobu sklápěcích postelí, ale také na zakázkovou výrobu různého nábytku ,,na míru", přesně podle dispozic a rozměrů daného prostoru, ve kterém má být nábytek usazen. Na této stránce jsou k prohlédnutí některé typy nábytku, který vyrábíme.

Akce - Slevy Novinky více o zakázkové výrobě
Kuchyne-zakazkova-vyroba

Kuchyně

Vzhledem k tomu, že kuchyň je srdcem vašeho domova a místo, kde trávíte spoustu času, je velmi důležité její správné rozvržení, které vám bude přesně vyhovovat a se kterým budete spokojeni. Neméně důležitá je také kvalita materiálů a profesionální zpracování, které zaručí dlouhou trvanlivost a skvělý vzhled vaší kuchyně. Toto vše a ještě mnohem více vám můžeme nabídnout. Samozřejmostí je možnost výběru z velmi bohaté nabídky materiálů a barevných dekorů.

Kuchyně - GALERIE
Obyvaci-stena-na-miru

Obývací stěny

Obývací stěna na zakázku může být skvělým řešením pro ty, kteří hledají funkční a stylové úložné prostory pro svůj obývací pokoj a také reprezentativní nábytek. Obývací stěny na zakázku vám umožňují přizpůsobit design, rozměry a uspořádání částí nábytku tak, aby dokonale odpovídaly vašim potřebám a estetickému cítění. Naše obývací stěny na zakázku jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, což znamená, že jsou trvanlivé a vydží mnoho let.

Obývací stěny - GALERIE
Satni-skrine

Vestavěné skříně

Šatní a vestavěné skříně na zakázku jsou skvělým řešením pro vytvoření funkčního, úložného prostoru třeba pro oblečení, sezóní obuv, hračky a další předměty. Můžete si vybrat z mnoha různých materiálů a barev dekorů, abyste dosáhli přesně takového vzhledu, který hledáte. Můžete také přizpůsobit rozměry a uspořádání skříní, polic a zásuvek tak, aby dokonale zapadaly do všeho interiéru a poskytovaly vám maximální úložný prostor. Skvělým řešením jsou také posuvné dveře skříní, které mohou být vybaveny třeba velkoplošným bezpečnostním zrcadlem.

Šatní skříně - GALERIE
Koupelna-nabytek

Koupelnový nábytek

Důležitým faktorem při výběru koupelnového nábytku na zakázku je jeho odolnost vůči vlhkosti a vodě. Tuto vlastnost našeho koupelnového nábytku vám můžeme zaručit díky používaným kvalitním materiálům a olepování ABS hran nábytku voděodolným PUR lepidlem. Koupelnový nábytek je velmi důležitý pro uschování a uložení všech mnoha a mnoha věcí potřebných v koupelně. Proto mohou být skříňky, pro zlepšení přístupu, vybaveny třeba zásuvkami s hranovými a lakovanými úchytkami.

Koupelnový nábytek - GALERIE
Studentske-pokoje

Dětské pokoje

Jednou z hlavních výhod nábytku na zakázku je, že se svými rozměry dokáže přesně přizpůsobit vašemu prostoru. Tento nábytek vyrobený přesně na míru, také dokáže plně uspokojit potřeby a zvyklosti vašich dětí nebo studentů. Například je možné přizpůsobit výšku pracovního stolu, nebo přidat praktické, úložné prostory pro knihy, učebnice nebo hračky. Můžete také přidat další doplňky, jako jsou například LED osvětlení, zásuvky s dotahem a dotlumením zavírání, nebo třeba výsuv klávesnice PC u psacího stolu.

Dětský nábytek - GALERIE
Sklopna-postel-cenik

Sklápěcí postele
VARIOWALL

Sklápěcí postel VARIOWALL je ideální volbou pro toho kdo hledá způsob, jak ušetřit místo. Sklápěcí postele jsou navrženy tak, aby byly co nejvíce prostorově úsporné a zároveň poskytovaly spoustu úložného prostoru a také hlavně pohodlí a kvalitní spánek. Pokud tedy chcete ušetřit místo a využít svůj prostor co nejefektivněji, může být tato sklápěcí postel skvělým řešením přímo pro vás. Za jednu cenu tak získáte více typů nábytku v jednom balení a také reprezentativní obývací stěnu, která se stane originální dominantou vašeho obývacího pokoje.

postele VARIOWALL - Ceníky postele VARIOWALL - GALERIE
Sklopne-postele-S-line-bila

Sklápěcí postele
VARIOWALL S-Line

Sklápěcí postel VARIOWALL S-Line, je díky svým o něco menším rozměrům nábytku vhodná do menších bytů, nebo pro mladé lidi a rodiny, které nemají tak veliké nároky na úložné prostory, ale zároveň potřebují přizpůsobit svůj byt jak svým potřebám, tak i potřebám svého dítěte, nebo dětí. Díky svému odlehčenému a vzdušnému designu, je sklápěcí postel VARIOWALL S-Line krásným a stylovým nábytkem právě do malých bytů, dětských a studentských pokojů, nebo třeba i do pokoje pro hosty.

postel VARIOWALL S-Line - Ceníky postele S-Line - GALERIE
Sklapeci-postel-klasik

Vyklápěcí postele
KLASIK

KLASIK je model vyklápěcí postele, která je uzavřena v jednoduché skříni se skládacími dveřmi. Jedná se opět o kvalitní vyklápěcí postel s lamelovými rošty, která je vhodná ke každodennímu spánku. Je možné ji vyrobit v mnoha dekorech materiálů a doplnit například o LED osvětlení nad vyklápěcí postelí, nebo horní a boční skříně s úložnými prostory. Postel KLASIK se hodí kamkoli, kde je nedostatek místa na jiná řešení, která jsou prostorově náročnější. V každém případě se jedná o plnohodnotnou kvalitní postel, na které se bude usínat, jako když vás do vody hodí.

postel KLASIK - Ceníky postele KLASIK - GALERIE
Konferencni-stolek-otocny

Konferenční stolek
VARIOTABLE

Konferenční stolek VARIOTABLE je vyráběný na zakázku a je většinou přiobjednaný k některému našemu typu sklápěcích postelí VARIOWALL. Jedná se o moderní a praktický konferenční stolek, který má otočnou horní desku okolo celé své osy, takže jeho nastavení je velice variabilní. Při otočení horní desky o 180° se odkládací plocha konferenčního stolku zvětší téměř dvakrát, oproti složené poloze. Proti nechtěnému posunu stolku, jsou jeho kolečka opatřena brzdami, které se dají aktivovat aby stolek stál na místě.

stolek VARIOTABLE - GALERIE
Knihovny

Interiéry realizace
Atypický nábytek

Nabízíme také zakázkovou výrobu různých typů atypického nábytku, nebo také výrobu a montáž různých interiérových nebo designových prvků. V naší fotogalerii si můžete prohlédnout některé obrázky z různých realizací, jako jsou různé skříně a skříňky, knihovny, komody, stolky a další. Dokážeme pro vás navrhnout a vyrobit různé druhy atypického nábytku, který bude přesně zapadat do vašeho interiéru a pomůže tak vytvořit krásný a útulný domov.

Interiéry / Nábytek - GALERIE

Kontaktní formulář

Antispamová kontrola - napište výsledek číslicemi