Přejít na obsah | Přejít na hlavní menu

VarioWall - nová dimenze Vašeho bydlení

VarioWall 310

Ceníky typů sklopných postelí VARIOWALL

Cena sklopné postele VARIOWALL je odvozena od několika faktorů. Těmito faktory jsou především: typ použitých materiálů, typ sklopného mechanismu, velikost plochy lůžka, požadované rozměry a rozvržení stěny, celkové vybavení (zásuvky, LED osvětlení, typ úchytek atd.). Vzhledem k této skutečnosti je ve většině případů nutné vypracovat na stěnu VARIOWALL pro každého zákazníka individuální cenovou nabídku. Na této stránce ovšem naleznete ceníky typových modelů, od kterých se odvozují další případné změny ve vzhledu a rozvržení nábytkové stěny.

VarioWall S-Line

Novinka - VARIOWALL S-Line

Naší aktuální novinkou v modelové řadě stěn VARIOWALL je vzdušněji vypadající stěna VARIOWALL S-Line. Naší myšlenkou při navrhování tohoto typu bylo odlehčení vzhledu stěny VARIOWALL a také snaha o vyšší cenovou dostupnost, pro širší okruh zákazníků. Nižší cena tohoto modelu není v žádném případě vykoupena nižší kvalitou materiálů, ale právě zeštíhlením a zjednodušením designu tohoto typu stěny.

Model S-Line je vhodný pro zákazníky, kteří preferují vzdušnější a odlehčenější zařízení svého interiéru. Samozřejmostí zůstává možnost zavěšení televizoru na posuvné dveře stěny. Velikost uhlopříčky televizoru vhodného pro tuto modelovou řadu je do 43“ (cca 107 - 109 cm), což je dostatečná velikost pro většinu interiérů. V základní ceně modelu je na výběr z několika barevných kombinací (viz Ceníky - S-Line). Na přání a za příplatek je však možné si vybrat i svou vlastní barevnou kombinaci.

Ceníky - S-Line

Kontaktní formulář

Antispamová kontrola - napište výsledek číslicemi