Přejít na obsah | Přejít na hlavní menu

VarioWall - nová dimenze Vašeho bydlení

Ikona - o nás

Několik informací o nás

O nás - Luboš a Tomáš Jandovi

Bratři jak se patří

JANDADESIGN je malá rodinná firma bratrů Luboše a Tomáše Jandových zabývající se převážně výrobou produktů s pokud možno co největším podílem svých vlastních nápadů a originálních řešení.

V naší rodině má truhlářské řemeslo a práce se dřevem již poměrně dlouhou tradici, a tak u nás obou při výběru budoucího povolání byla tato volba velmi jednoduchá a jasná. Podnikat ve svém oboru jsme začali z důvodu potřeby nezávislosti a určité svobody, ale hlavně také kvůli touze a přání vyrábět a nabízet zákazníkům vlastní, originální, kvalitní a něčím zajímavé produkty, které budou odlišné od výrobků konkurence.

Čím se zabýváme

Naše firma se zabývá výrobou, montáží a prodejem nábytku vlastní výroby a vlastního originálního designu - sklopných postelí, bytových doplňků, konferenčních stolků, nábytku atd.

Z našich vlastních hlav pochází také koncept VARIOWALL, kterému jsou z větší části věnovány tyto stránky a kterým se snažíme spojit sklopnou postel a nábytek do jednoho funkčního a přitom zajímavého, praktického a designově nevšedního celku. Snažíme se tím ukázat, že sklopná postel nemusí být uzavřená jenom v obyčejné nudné skříni, ale že i toto řešení může být hravé, technicky vypracované a může mít mnoho variant.

Luboš Janda

Naše filozofie

Filosofií naší firmy je vstřícný a přátelský přístup k zákazníkům a vysoká kvalita zpracování a materiálů u všech našich produktů. Všechny naše výrobky jsou naší vlastní produkce a jsou vypracované do posledního detailu.

Velmi dobře si uvědomujeme dnešní velkou konkurenci v našem oboru, avšak naší velkou a nespornou výhodou je naše flexibilita, kreativní myšlení a zájem a ochota vytvářet nové, částečně i atypické výrobky, které se snaží vždy splnit všechny Vaše požadavky na vzhled a také praktičnost. Většina našich výrobků vznikla z našich vlastních nápadů a návrhů a i nadále se snažíme pro Vás vymyslet a nabídnout něco nového a neokoukaného.

Všech našich zákazníků si velice vážíme, každá zakázka je pro nás důležitá a vždy se snažíme o její splnění k Vaší nejvyšší spokojenosti.

S pozdravem a přáním hezkého dne – tým JANDADESIGN.

Kontaktní formulář

Antispamová kontrola - napište výsledek číslicemi