Přejít na obsah | Přejít na hlavní menu

VarioWall - nová dimenze Vašeho bydlení

Sklopná postel VarioWall

Sklopná postel VARIOWALL

Nábytková stěna VARIOWALL se sklopnou postelí a úložným prostorem Vám umožní uložení části svého šatníku, ložního prádla, nebo třeba i věcí, které nemusí být po ruce každý den. Jednoduché a velmi lehké ovládání sklopné postele a stěny je velmi rychlé a téměř bez námahy.

Nábytek je osazen kvalitním kováním a výklopná dvířka horních skříní jsou opatřena plynovými písty, které zajišťují větší komfort otevírání dvířek. Spodní otevřené skříňky se hodí třeba pro vložení elektroniky jako je např. DVD přehrávač nebo domací kino. Do spodních skříněk je možné zabudovat i zásuvky na dotykové otevírání. Velký výběr barevných kombinací a také možnost různých modelových a rozměrových variant sklopné postele s nábytkovou stěnou VARIOWALL zaručuje, že se dokáže přizpůsobit vkusu každého zákazníka.

Sklopná postel VarioWall

Novinka - VARIOWALL S-Line

Jako nováček do rodinky stěn VARIOWALL přibyl nový model stěny se sklopnou postelí pod typovým označením S-Line. Jedná se o moderně a vzdušně vypadající stěnu VARIOWALL S-Line. Naší myšlenkou při navrhování tohoto typu bylo odlehčení vzhledu stěny VARIOWALL a také snaha o vyšší cenovou dostupnost, pro širší okruh zákazníků. Nižší cena tohoto modelu není v žádném případě vykoupena nižší kvalitou materiálů, ale právě zeštíhlením a zjednodušením designu tohoto typu stěny. Model S-Line je vhodný pro zákazníky, kteří preferují vzdušnější a odlehčenější zařízení svého interiéru. Samozřejmostí zůstává možnost zavěšení televizoru na posuvné dveře stěny. Velikost uhlopříčky televizoru vhodného pro tuto modelovou řadu je do 43“ (cca 107 - 109 cm), což je dostatečná velikost pro většinu interiérů. V základní ceně modelu je na výběr z několika barevných kombinací (viz Ceníky - S-Line). Na přání a za příplatek je však možné si vybrat i svou vlastní barevnou kombinaci.

Ceníky - S-Line
Sklopná postel VarioWall

Originalita a výjimečný design

Nábytkovou stěnu VARIOWALL s vestavěnou sklopnou postelí je možno vyrobit v několika různých rozměrech a z mnoha kombinací materiálů. Tento výrobek vyniká exklusivním designem, který oceníte nejen vy, ale také každá Vaše návštěva a nikdo nebude hádat, že za pojízdnými dveřmi stěny se skrývá pohodlná, plnohodnotná postel. Za zmínku také stojí velká úspora prostoru, který by jste s obyčejnou postelí jistě postrádali.

Stěnu VARIOWALL vyrábíme v několika různých modelových variantách a tak je jenom na Vás, jaký vzhled Vaší stěny si vyberete. Na posuvné dveře je možné zavěsit plochou LED TV do velikosti až cca 56" (140 cm). Vzhled, rozvržení, rozměry a barevnou skladbu stěny je možno "ušít" přesně na míru - dle přání zákazníka.

Sklopná postel VarioWall

Sklopná postel VARIOWALL se vyplatí

Cena nábytkové stěny VARIOWALL začíná na 73 035,- Kč bez DPH 15%. Za tuto cenu je nabízena stěna VARIOWALL 310 Space ve standardním rozměru, která je vyrobena z kvalitních materiálů v základním barevném provedení, kterým je kombinace: Bílá 8100 Pearl White a Dub Bardolino přírodní. Tato stěna je vybavena sklopným lamelovým roštem COMFORT. Za tuto cenu, která není nijak vysoká vzhledem k tomu, co vše Vám za ni stěna VARIOWALL nabízí: designový nábytek, který vyzdvihne interiér Vašeho bytu o třídu výše, skloubí postel a obývací stěnu do jednoho kusu nábytku, nahradí kvalitní postel a hlavně ušetří spoustu prostoru, který můžete využít pro mnoho jiných činností.

Nábytková stěna VARIOWALL Vám jako svou hlavní a nespornou přednost nabídne obrovskou úsporu prostoru, díky které můžete používat jednu obytnou místnost jako obývací pokoj a ložnici zároveň. Největší kouzlo této vlastnosti VARIOWALL je v tom, že po zastlání postele, které je mimochodem velmi jednoduché a rychlé, nikdo nepozná, že tento kus nábytku skrývá právě vysoce kvalitní postel, která je vhodná pro každodenní spánek.

Za jednu cenu tak získáte exkluzivní obývací stěnu s úložným prostorem a možností zavěšení LED televizoru na posuvné dveře stěny. A ne jenom to, v neposlední řadě také získáte kvalitní postel s lamelovýmy rošty, která je konstruována pro každodenní, plnohodnotný a pohodlný spánek.Stěna VARIOWALL dodá Vašemu bytu velkou přidanou hodnotu, kterou jistě oceníte nejen Vy, ale hlavně také Vaše děti, které rostou a potřebují tak více prostoru, který jim díky této stěně můžete dopřát. Pořízení stěny VARIOWALL je tak nesporně výhodnou a dobrou investicí.

Ceníky

Kování 1

Kování 2

Kování 3

Kování 4

Kování BLUM a HÄFELE

Nábytkové kování

Nábytkové kování, jako jsou například závěsy dvířek, tlumiče zavírání dvířek, dotykové otevírače atd. používáme od renomovaných výrobců značek BLUM a HÄFELE. Toto kování je zárukou kvality, kterou zaručuje mnoho let zkušeností obou těchto výrobců s výrobou nábytkových komponentů. Dvířka či zásuvky se každý den otevírají, zavírají, vyšupují apod. Kování je testováno tak, aby vydrželo tuto každodenní zátěž a je konstruováno tak, aby bylo plně funkční po celou dlouhou dobu své životnosti. Toto kování ovšem splňuje i kritéria pro moderní design a snadné ovládání.

Kontaktní formulář

Antispamová kontrola - napište výsledek číslicemi