Přejít na obsah | Přejít na hlavní menu

VarioWall - nová dimenze Vašeho bydlení

Ikona - nábytek

NÁBYTEK - zakázková výroba

Sklopná postel VarioWall Konferenční stolek Baroon

Na detailech záleží

Potřebujete nový kus nábytku, nebo zařídit celý interiér svého bytu či domu? Dáváte přednost originální truhlářské výrobě před sériově a masově vyráběným nábytkem z obchodních řetězců? V tom případě jsme tu pro Vás. Naše rodinné truhlářství se nespecializuje pouze na výrobu stěn se sklopnými postelemi, ale také na zakázkovou výrobu nábytku ,,na míru", přesně podle dispozic a rozměrů daného prostoru, ve kterém má být nábytek usazen.

Nábytek Vám můžeme vyrobit podle našeho návrhu, který s Vámi samozřejmě prokonzultujeme a společně vyladíme a do kterého v plné míře zakomponujeme Vaše představy a požadavky. Pokud však již máte svou přesnou a konkrétní představu, kterou byste chtěli zachovat, tak nám můžete svěřit pouze samotnou výrobu.

Pokud si zařizujete svůj domov a nemůžete se rozhodnout jaké řešení je to správné, nebo potřebujete poradit, který materiál je pro vás ten nejvhodnější? V tom případě se opět můžete obrátit na nás. Nabízíme Vám nejen výrobu nábytku "na míru," ale i bezplatné odborné konzultace. Celek tvoří detaily a právě detailům věnujeme svoji pozornost tak, aby výsledek splňoval požadavky i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Sklopná postel VarioWall Sklopná postel VarioWall

Funkční a praktický

U zakázkové výroby je velmi důležitá komunikace se zákazníkem. Teprve po předchozí konzultaci a po dohodě ohledně všech náležitostí týkajících se zakázky dojde k její realizaci a následnému předání výrobku kupujícímu. V první řadě je důležité si vyslechnout Vaše přání a představy a na tomto základu mohou následně vzniknout první konkrétní návrhy vzhledu daného kusu nábytku.

Nábytek se snažíme navrhovat vždy tak, aby byl nejenom krásný, ale také hlavně funkční a praktický. Kvalitní nábytek na zakázku dodá vašemu bytu nebo domu jedinečný vzhled a styl.

Vždy můžeme zaručit vysokou jakost našich výrobků a pro jejich výrobu použitých materiálů a komponentů, ale také spolehlivost a příznivé ceny, které odpovídají kvalitě zpracování a druhu použitých materiálů.

Zakázkový nábytek Zakázkový nábytek

Vaše spokojenost - Náš cíl

Se svými přáními a požadavky nás můžete oslovit telefonicky, emailem, pomocí kontaktního formuláře, nebo nás můžete navštívit osobně na naší provozovně ve Skutči. Probereme zde všechny potřebné detaily týkající se Vaší zakázky a následně pro Vás vypracujeme návrhy a cenovou nabídku. Můžeme vyjít vstříc všem Vašim požadavkům a přáním, ať už v oblasti výběru materiálu či atypických rozměrů. U nás naleznete prostor pro fantazii, variabilitu a nevšední nápady, které Vám pomůžeme zrealizovat.

Kontaktní formulář

Antispamová kontrola - napište výsledek číslicemi