Přejít na obsah | Přejít na hlavní menu

VarioWall - nová dimenze Vašeho bydlení

Ikona - Variobed

VARIOBED - sklopná postel ve skříni

Sklopná postel VarioBed

Sklopná postel VARIOBED

Sklopná postel VARIOBED je kvalitou spaní plně srovnatelná s postelí klasickou. Díky kvalitním lamelovým roštům Vám dopřeje příjemný a plnohodnotný spánek i odpočinek každý den. Nespornou výhodou sklopné postele je velká úspora prostoru, což klasická postel nedokáže. Jednoduché a velmi lehké ovládání sklopné postele a skříně je opravdu rychlé a téměř bez námahy, takže s ní může manipulovat každý. Nábytek je osazen kvalitním kováním. Sklopná postel s nábytkovou skříní VARIOBED Vám umožní větší využití a úsporu prostoru ve Vašem bytě a tím se Váš domov stane vzdušnějším a útulnějším. Zejména oceníte její design a praktičnost. Pro řadu sklopných postelí VARIOBED jsou využívány kvalitní sklopné mechanizmy české výroby, na které je záruka 10 let.

Sklopná postel VarioBed

Získejte více prostoru

Sklopná postel zabudovaná v nábytkové skříni VARIOBED je vhodná především do malometrážních bytů, kde chybí dostatek prostoru, třeba pro přijímaní návštev. Právě i proto, že majitel bytu si nepřeje dávat na odiv svým návštěvníkům svou postel, která je intimním zařízením bytu, a při této příležitosti většinou slouží jako náhrada sedacího nábytku. Sklopná postel VARIOBED však najde své uplatnění a opodstatnění i ve větších bytech pro rodiny s více dětmi, kde se musí řešit otázka prostoru ohledně potřeb dětí na své vlastní soukromí, které děti potřebují.

Parametry VarioBed

Technické informace

  • Rozměry: výška: 221 cm, šířka: 180 cm, hloubka: 45 cm
  • Ložná plocha postele: 160 x 200 cm
  • Typy mechanizmů pro VARIOBED: BASIC (SKL2VN), COMFORT (SKL2VKP), PLUS (SKL2VKPP - polohovací)
  • Kování: úhlové panty BLUM - HÄFELE, skládané panty, spojovací kování HÄFELE, kovové úchytky, hliníkové eloxované hrany dveří ...
Kování Blum a Häfele

Nábytkové kování

Nábytkové kování, jako jsou například závěsy dvířek, tlumiče zavírání dvířek, dotykové otevírače atd. používáme od renomovaných výrobců značek BLUM a HÄFELE. Toto kování je zárukou kvality, kterou zaručuje mnoho let zkušeností obou těchto výrobců s výrobou nábytkových komponentů. Dvířka či zásuvky se každý den otevírají, zavírají, vyšupují apod. Kování je testováno tak, aby vydrželo tuto každodenní zátěž a je konstruováno tak, aby bylo plně funkční po celou dlouhou dobu své životnosti. Toto kování ovšem splňuje i kritéria pro moderní design a snadné ovládání.

Kontaktní formulář

Antispamová kontrola - napište výsledek číslicemi