Přejít na obsah | Přejít na hlavní menu

VarioWall - nová dimenze Vašeho bydlení

Tlačítko variowall typy

VARIOBED - sklopná postel ve skříni

Sklopná postel VarioBed

Sklopná postel VARIOBED

Sklopná postel VARIOBED, je kvalitou spaní plně srovnatelná s postelí klasickou. Díky kvalitním lamelovým roštům, vám dopřeje příjemný a plnohodnotný spánek i odpočinek každý den. Nespornou výhodou sklopné postele je velká úspora prostoru, což klasická postel nedokáže. Jednoduché a velmi lehké ovládání sklopné postele a skříně je opravdu rychlé a téměř bez námahy, takže s ní může manipulovat každý. Nábytek je osazen kvalitním kováním. Sklopná postel s nábytkovou skříní VARIOBED, vám umožní větší využití a úsporu prostoru ve vašem bytě a tím se váš domov stane vzdušnějším a útulnějším. Zejména oceníte její design a praktičnost. Pro řadu sklopných postelí VARIOBED, jsou využívány kvalitní, sklopné mechanizmy české výroby, na které je záruka 10 let.

Klasik - bílá

Získejte více prostoru

Sklopná postel zabudovaná v nábytkové skříni VARIOBED je vhodná především do malometrážních bytů, kde chybí dostatek prostoru, třeba pro přijímaní návštev. Právě i proto, že majitel bytu si nepřeje dávat na odiv svým návštěvníkům svou postel, která je intimním zařízením bytu, a při této příležitosti většinou slouží jako náhrada sedacího nábytku. Sklopná postel VARIOBED však najde své uplatnění a opodstatnění i ve vetších bytech pro rodiny s více dětmi, kde se musí řešit otázka prostoru ohledně potřeb dětí na své vlastní soukromí, které děti potřebují.

Tlačítko variowall typy

Technické informace

  • Rozměry : výška: 221 cm , šířka: 180 cm , hloubka 45 cm
  • Ložná plocha postele : 160 x 200 cm
  • Typy mechanizmů pro VARIOBED : BASIC (SKL2VN) , COMFORT (SKL2VKP) , PLUS (SKL2VKPP - polohovací)
  • Kování : úhlové panty BLUM - HÄFELLE , skládané panty , spojovací kování HÄFELLE , kovové úchytky , hliníkové eloxované hrany dveří ...
Sklopná postel VarioWall

Nábytkové kování

Nábytkové kování, jako jsou například závěsy dvířek, tlumiče zavírání dvířek, dotykové otevírače atd. používáme od renomovaných výrobců značek BLUM a HÄFELLE. Toto kování je zárukou kvality, kterou zaručuje mnoho let zkušeností obou těchto výrobců, s výrobou nábytkových komponentů. Dvířka či zásuvky se každý den otevírají, zavírají, vyšupují apod. Kování je testováno tak, aby vydrželo tuto každodenní zátěž a je konstruováno tak, aby bylo plně funkční po celou dlouhou dobu své životnosti. Toto kování ovšem splňuje i kritéria pro moderní design a snadné ovládání.

Kontaktní formulář

Antispamová kontrola - napište výsledek číslicemi